Výživové poradenství

Jste výživovým poradcem, nutričním specialistou? Fitness trenérem, nebo trenérem bojových a jiných sportů? Máme pro Vás jednoduchý a spolehlivý EET pokladní systém. Můžete si vybrat, jak pokladní systém pro stálou instalaci, tak pokladní systém ORANGE, který vyniká svou kompaktností a mobilitou.

Pokladní systémy HIT, HIT 12“ a HIT XL, jsou ideální volbou pro stálá pracoviště, kde není požadavek na jejich přenosnost a mohou tak zůstat na jednom místě. Tyto pokladní systémy vynikají svým velkým dotykovým displejem (HIT 9,7“, HIT 12“ 11,6“, HIT XL 13,3“). Navíc se k těmto pokladnám dá pořídit další doplňkové příslušenství, jako je pokladní zásuvka, čtečka čárových kódů a další.

Pokladní systémy řady HIT mají integrovanou termotiskárnu pro nekonečný tisk bez potřeby doplňování barvy. V případě menších modelů HIT a HIT 12“, je velikost tiskárny 58mm, u modelu HIT XL pak 80mm s integrovanou řezačkou účtenek.

Modely HIT 12“ a HIT XL zaujmou také integrovaným zákaznickým displejem, což je velmi elegantní a zákazník tak vidí, kolik má zaplatit. To je ideální v případech, kdy je např. přítomna jazyková bariéra. Krom tohoto elegantního řešení se k těmto dvěma modelům dá připojit bezdrátový platební terminál, který Vám rozšíří portfolio platících zákazníků platebními kartami.

Nejvyšší modelová řada HIT XL je navíc již v základu dodávána s verzí pokladního systému PLUS. Tato verze Vám tak oproti základní verzi KLASIK, nabízí ještě více funkcí jako např. ukládání otevřených objednávek, kategorizace položek do podkategorií, velkoobchodní režim bez DPH. Tyto profesionální EET pokladní systémy řady HIT se vyznačují velkou odolností, a proto jsou vhodné i do náročnějších provozoven.

Díky doplňkové službě MULTI IČO, je možné pokladnu sdílet i mezi více uživateli. To bude výhoda u provozoven, kde se střídá více podnikatelských subjektů, z nichž si každý účtuje pod svým IČ. Typickým příkladem může být provozovna kosmetického salonu, kde pracují pod svým vlastním IČ např. kosmetička, masérka, kadeřnice.

Přehled všech vydaných účtenek a prodaných produktů, můžete také vidět pohodlně na svém počítači online, a to bez připojení pokladny k PC.

Další výhodou je bezesporu to, že můžete mít pokladnu bez dalších paušálních poplatků. Nemusíte se tak každý měsíc starat o platby za provoz, jak je tomu u konkurence. Jednou si pokladnu koupíte a už nic dalšího za její provoz neplatíte. Pokladna je Vaše.

EET pokladna ORANGE do terénu!

Pokladna ORANGE se přímo nabízí do terénního využití. Má kompaktní rozměry, široké příslušenství a veškerou konektivitu. Pro řidiče TAXI, stánkové prodejce, služby poskytované v terénu u zákazníků, nebo provozovny s nedostatkem místa pro umístnění velké pokladny, je tento pokladní systém ideální volbou.