Kamionová doprava

Jste provozovatelem kamionové vnitrostátní, nebo mezinárodní dopravy? Pokud přijímáte platby za své služby v hotovosti, jsme připraveni Vám pomoci s řešením EET.

Ať už máte jakýkoliv provoz, nabízíme Vám, jak stacionární pokladní systémy řady HIT, tak mobilní systém ORANGE.

Pokladní systémy HIT, HIT 12“ a HIT XL, jsou ideální volbou pro stálá pracoviště, kde není požadavek na jejich přenosnost a mohou tak zůstat na jednom místě. Tyto pokladní systémy vynikají svým velkým dotykovým displejem (HIT 9,7“, HIT 12“ 11,6“, HIT XL 13,3“). Navíc se k těmto pokladnám dá pořídit další doplňkové příslušenství, jako je pokladní zásuvka, čtečka čárových kódů a další.

Pokladní systémy řady HIT mají integrovanou termotiskárnu pro nekonečný tisk bez potřeby doplňování barvy. V případě menších modelů HIT a HIT 12“, je velikost tiskárny 58mm, u modelu HIT XL pak 80mm s integrovanou řezačkou účtenek.

Modely HIT 12“ a HIT XL zaujmou také integrovaným zákaznickým displejem, což je velmi elegantní a zákazník tak vidí, kolik má zaplatit. To je ideální v případech, kdy je např. přítomna jazyková bariéra. Krom tohoto elegantního řešení se k těmto dvěma modelům dá připojit bezdrátový platební terminál, který Vám rozšíří portfolio platících zákazníků platebními kartami.

Nejvyšší modelová řada HIT XL je navíc již v základu dodávána s verzí pokladního systému PLUS. Tato verze Vám tak oproti základní verzi KLASIK, nabízí ještě více funkcí jako např. ukládání otevřených objednávek, kategorizace položek do podkategorií, velkoobchodní režim bez DPH, cenové hladiny. Přehled všech vydaných účtenek a prodaných produktů, můžete také vidět pohodlně na svém počítači online, a to bez připojení pokladny k PC. Takže stav pokladny a skladu si nyní zkontrolujete třeba i z druhé polokoule světa, kde jste právě na dovolené.

Tyto profesionální EET pokladní systémy řady HIT se vyznačují velkou odolností, a proto jsou vhodné i do náročnějších podmínek jako jsou pneuservisy, autoservisy a podobné provozovny.

Další možností je pokladna ORANGE, která se přímo nabízí do terénního využití. Má kompaktní rozměry, široké příslušenství a veškerou konektivitu. Pro online připojení k internetu má pokladna ORANGE hned několik možností. Ta nejjednodušší je přes SIM kartu, která se dá do pokladny vložit. To však není jediný způsob, jak se lze k internetu připojit. Další možností je bezdrátové připojení WiFi, nebo Bluetooth k pokladně přes Váš mobilní telefon s datovým připojením. Takže pokud máte v mobilním telefonu připojení k internetu, má ho i Vaše ORANGE pokladna. K pokladně lze také připojit bezkontaktní platební terminál, díky kterému můžete bez problémů přijímat v terénu i platební karty.

Vzhledem k zabudované termotiskárně, nemusíte s sebou tahat žádnou další tiskárnu. Díky termotechnologii zabudované tiskárny se navíc nemusíte starat o doplňování barvy, ta Vám u této tiskárny nikdy nedojde.