Řemesla a stavebnictví

Jste instalatér, malíř, topenář, elektrikář, zedník, klempíř, obkladač, tapetář, kominík, nebo jiný řemeslník? Ať už zastáváte jakoukoli profesi, která se pohybuje v terénu u zákazníků, od kterých přijímáte hotovostní platby, máme pro Vás řešení bez kompromisů.

Naše EET pokladna ORANGE se přímo nabízí do terénního využití. Má kompaktní rozměry, široké příslušenství a veškerou konektivitu. Díky zabudované termotiskárně, nemusíte s sebou tahat žádnou další tiskárnu. Díky termotechnologii zabudované tiskárny se navíc nemusíte starat o doplňování barvy, ta Vám u této tiskárny nikdy nedojde.

Pro on-line připojení k internetu má pokladna ORANGE hned několik možností. Ta nejjednodušší je přes SIM kartu, která se dá do pokladny vložit. To však není jediný způsob, jak se lze k internetu připojit. Další možností je bezdrátové připojení WIFI, nebo Bluetooth k pokladně přes Váš mobilní telefon s datovým připojením. Takže pokud máte v mobilním telefonu připojení k internetu, má ho i Vaše ORANGE pokladna. K pokladně lze také připojit bezkontaktní platební terminál SumUp, díky kterému můžete bez problémů přijímat v terénu i platební karty.

Vzhledem k vestavěnému vysokokapacitnímu akumulátoru, je pokladna připravena sloužit na jedno nabití až celý pracovní týden. Pokud bychom ji potřebovali dobít v terénu, není to problém. Díky volitelnému příslušenství se dá dobít i ze standardní autozásuvky na 12V.

Takže pokud hledáte co nejjednodušší způsob, jak si usnadnit elektronickou evidenci tržeb v terénu, řešení pokladního systému ORANGE je pro Vás ta správná volba.

Pokladny obsahují například službu MULTI IČO. Pokladnu lze sdílet s více uživateli. To znamená, že pokud Vás je v partě víc a každý má své IČ, můžete si v pokladně přepínat mezi sebou a evidovat tržbu každý na své IČ. Sdílením se Vám tak sníží pořizovací náklady na toto zařízení.

Další výhodou je bezesporu to, že můžete mít pokladnu bez dalších paušálních poplatků. Nemusíte se tak každý měsíc starat o platby za provoz, jak je tomu u konkurence. Jednou si pokladnu koupíte a už nic dalšího za její provoz neplatíte. Pokladna je Vaše.

Přehled všech vydaných účtenek a prodaných produktů, můžete také vidět pohodlně na svém počítači on-line, a to bez připojení pokladny k PC.