Lihovary a pivovary

Zpracováváte a prodáváte lihoviny? Pálíte lidem za úplatu? Vaříte pivo pro jeho další prodej? Ať už máte velký lihovar, nebo rodinný pivovar, EET řešení se týká i Vás! Mobilní pokladna ORANGE je ideální pro rozvoz, a pokladní systémy řady HIT pro Vaši provozovnu.

Pokladní systémy HIT, HIT 12“ a HIT XL, jsou ideální volbou pro stálá pracoviště, kde není požadavek na jejich přenosnost a mohou tak zůstat na jednom místě. Tyto pokladní systémy vynikají svým velkým dotykovým displejem (HIT 9,7“, HIT 12“ 11,6“, HIT XL 13,3“). Navíc se k těmto pokladnám dá pořídit další doplňkové příslušenství, jako je pokladní zásuvka, čtečka čárových kódů, váha a další.

Pokladní systémy řady HIT mají integrovanou termotiskárnu pro nekonečný tisk bez potřeby doplňování barvy. V případě menších modelů HIT a HIT 12“, je velikost tiskárny 58mm, u modelu HIT XL pak 80mm s integrovanou řezačkou účtenek.

K modelům HIT 12“ a HIT XL se dá připojit bezdrátový platební terminál, který Vám rozšíří portfolio o zákazníky platící platební kartou.

Nejvyšší modelová řada HIT XL je navíc již v základu dodávána s verzí pokladního systému PLUS. Tato verze Vám tak oproti základní verzi KLASIK, nabízí ještě více funkcí jako např. ukládání otevřených objednávek, kategorizace položek do podkategorií, velkoobchodní režim bez DPH.

Přehled všech vydaných účtenek a prodaných produktů včetně stavu skladových zásob, můžete také vidět pohodlně na svém počítači online, a to bez připojení pokladny k PC. Takže stav pokladny a skladu si nyní zkontrolujete třeba i z druhé polokoule světa. Tyto profesionální EET pokladní systémy řady HIT se vyznačují velkou odolností, a proto jsou vhodné i do náročnějších provozů.

Další možností je pokladna ORANGE, která se přímo nabízí do terénního využití. Má kompaktní rozměry, široké příslušenství a veškerou konektivitu. Pro online připojení k internetu má pokladna ORANGE hned několik možností. Ta nejjednodušší je přes SIM kartu, která se dá do pokladny vložit. To však není jediný způsob, jak se lze k internetu připojit. Další možností je bezdrátové připojení WiFi, nebo Bluetooth k pokladně přes Váš mobilní telefon s datovým připojením. Takže pokud máte v mobilním telefonu připojení k internetu, má ho i Vaše ORANGE pokladna. K pokladně lze také připojit bezkontaktní platební terminál, díky kterému můžete bez problémů přijímat v terénu i platební karty.

Tyto profesionální EET pokladní systémy řady HIT se vyznačují velkou odolností, a proto jsou vhodné i do náročnějších provozoven.