Poradenská činnost

Máte psychologickou poradnu? Vedete manželskou poradnu? Radíte ve výživovém poradenství, sestavujete jídelníčky na míru? Provádíte jinou poradenskou činnost? Jezdíte za zákazníky nebo máte svoji kancelář? Máme pro Vás řešení! Pokladní systém ORANGE je pro Vás to pravé!

Díky zabudované termotiskárně, nemusíte k pokladně připojovat žádnou externí tiskárnu. Díky termotechnologii zabudované tiskárny se navíc nemusíte starat ani o doplňování barvy.

Pro online připojení k internetu má pokladna ORANGE hned několik možností. Ta nejjednodušší je přes vestavěnou WiFi. V terénu se pak pokladna dokáže připojit třeba přes SIM kartu, která se dá do pokladny vložit. To však není jediný způsob, jak se lze k internetu připojit. Další možností je bezdrátové připojení pokladny přes Váš mobilní telefon s datovým připojením. Takže pokud máte v mobilním telefonu připojení k internetu, má ho i Vaše ORANGE pokladna.

K pokladně lze také připojit bezkontaktní platební terminál, díky kterému můžete bez problémů přijímat i platební karty.

Díky vestavěnému vysokokapacitnímu akumulátoru, je pokladna připravena sloužit na jedno nabití až celý pracovní týden. Pokud by však byla potřeba ji dobít v terénu, ani to není problém. Díky volitelnému příslušenství se dá dobít i ze standardní autozásuvky na 12V.

Výhodou pro lékaře je pak možnost vystavování eReceptů a EET účtenek v jednom zařízení. Proto je tato pokladna ORANGE velmi oblíbená také u lékařské veřejnosti.