Účetní služby

Vedete účetnictví jako OSVČ? Provádíte podnikatelům daňová přiznání za úplatu? Pomáháte jim se mzdami, píšete jim rozvahu? I pro Vás platí evidence tržeb, pokud přijímáte platby v hotovosti! Systém ORANGE je pro Vás to pravé! Mobilní parťák, který s Vámi může být kdykoli a kdekoli!

Díky zabudované termotiskárně, nemusíte k pokladně připojovat žádnou externí tiskárnu. Díky termotechnologii zabudované tiskárny se navíc nemusíte starat ani o doplňování barvy.

Pro online připojení k internetu má pokladna ORANGE hned několik možností. Ta nejjednodušší je přes vestavěnou WiFi. V terénu se pak pokladna dokáže připojit třeba přes SIM kartu, která se dá do pokladny vložit. To však není jediný způsob, jak se lze k internetu připojit. Další možností je bezdrátové připojení pokladny přes Váš mobilní telefon s datovým připojením. Takže pokud máte v mobilním telefonu připojení k internetu, má ho i Vaše ORANGE pokladna.

K pokladně lze také připojit bezkontaktní platební terminál, díky kterému můžete bez problémů přijímat i platební karty.

Díky vestavěnému vysokokapacitnímu akumulátoru, je pokladna připravena sloužit na jedno nabití až celý pracovní týden. Pokud by však byla potřeba ji dobít v terénu, ani to není problém. Díky volitelnému příslušenství se dá dobít i ze standardní autozásuvky na 12V.

Výhodou pro lékaře je pak možnost vystavování eReceptů a EET účtenek v jednom zařízení. Proto je tato pokladna ORANGE velmi oblíbená také u lékařské veřejnosti.