Pokladní balíček START

6 198 Kč7 500 vč. DPH

 • Pokladní systém ORANGE 4G LITE
 • 10 nádradních thermo kotoučků
 • Datová SIM nabita na 500 MB
 • Vzdálená instalace pokladny
 • Prodloužená záruka 2 roky
 • Doprava v ceně balíčku


Pokladní balíček EXTRA

6 859 Kč8 299 Kč vč. DPH

 • Pokladní systém ORANGE 4G LITE
 • Bezpaušální platební terminál
 • 10 nádradních thermo kotoučků
 • Datová SIM nabita na 500 MB
 • Vzdálená instalace pokladny
 • Prodloužená záruka 2 roky
 • Doprava v ceně balíčku

Zajímavé fakta ze světa

Aneb co jste možná ani netušili, nebo naopak co dobře víte.

Přehled všech produktů

E-shop nejKASY
0
zbývajících dnů do spuštění 3 a 4 vlny EET
0
spokojených uživatel námi nabízených pokladních systémů
0 mil. km
vytištěných účtenek na námi nabízených EET pokladnách
8
zákazníků včera využilo této mimořádné akce

Nejčastěji kladené dotazy

Připravily jsme pro Vás odpovědi na nejčastější otázky, které Vás zajímají.

Je možné přejít se stávajícím řešením od konkurence?

Díky zvyšujícím se cenám paušálů od Nového roku u konkurence (Markeeta, O2 eKasa a Dotykačka) evidujeme velký nárůst zájmu o přechod, výměnu a servisní podporu. Při přechodu k nám zajistíme podporu, servis a aktualizace Vašeho stávajícího zařízení.

Co je elektronická evidence tržeb?

Elektronická evidence tržeb (EET) je způsob evidence tržeb, kdy jsou údaje o každé transakci obchodníka online posílány na státní správu. Systém EET byl v Česku spuštěn od roku 2016. Další vlna, která zahrnuje téměř všechny zbylé obory, kterých se v 1. a 2. vlně EET netýkalo, začíná platit od 1. 5. 2020.

Musím se připojovat k internetu přes mobilní data?

Pokladní systém ORANGE 4G LITE, který je obsažen v balíčku SATRT a balíčku EXTRA, se může připojit k internetu také přes WiFi síť, kterou máte například ve své provozovně. Datovou SIM kartu, která je obsahem balíčků, tak můžete využít do jiného zařízení jako je třeba fotopast, nebo ji mít v pokladně vloženou a použít mobilní připojení, když jste v terénu, nebo Vám vypadne WiFi připojení. Další možností je připojení se k Vašemu mobilnímu telefonu přes Bluetooth a využít tak k připojení na internet Vaše mobilní data z telefonu.

Je možné rozšířit si pokladnu o další užitečné funkce?

Pokladní systém ORANGE 4G LITE obsahuje základní funkce nezbytné pro splnění EET povinnosti. Je tak ideální volbou pokud nepotřebujete vést sklady ani vybírat z položek, neprodáváte zboží s povinnou evidencí spotřební daně, neprodáváte zboží a služby osvobozené od DPH, nepotřebujete detailní uzávěrky prodeje a přehledy ziskovosti. Pokud byste si však chtěli pokladnu o tyto rozšiřující funkce obohatit, je možné přejít na LICENCI KLASIK, nebo nejvyšší licenci PLUS. Přehled vlastností jednotlivých licencí naleznete ZDE.

Je možné uplatnit slevu ve výši 5.000Kč z daně?

Ano, při pořízení první EET pokladny máte nárok na jednorázovou slevu ve výši 5.000 Kč z daně na poplatníka, tento nárok uplatňujete v daném účetním období, kdy byla zaevidována první EET tržba.

Platí se nějaké poplatky, nebo paušál?

Námi nabízené pokladní systémy jsou bezpaušální a neobsahují ani žádné skryté poplatky. Pokladní systém si tak jednou zakoupíte a již je Váš. Platí se pouze v případě, kdy si chcete rozšířit její funkce přechodem na vyšší verzi licence.

Platí se nějaké poplatky, nebo paušál?

Námi nabízené pokladní systémy jsou bezpaušální a neobsahují ani žádné skryté poplatky. Pokladní systém si tak jednou zakoupíte a již je Váš. Platí se pouze v případě, kdy si chcete rozšířit její funkce přechodem na vyšší verzi licence.

Jak je to v případě poruchy pokladny?

Na pokladní systém Vám nabízíme prodlouženou záruku 2 roky. Pokud tedy dojde v záruční době k její poruše, je Vám opravena v rámci záruky. Pokud nastane porucha po uplynutí dvouleté záruční doby, nabízíme Vám pozáruční servis. Servisní střediska jsou také dostupná po celé ČR díky partnerské síti výrobce.

Můžu pokladnu prodat, když mi nebude vyhovovat, nebo skončím s podnikáním?

S prodejem pokladny mít problém nebudete. Díky tomu, že je bezpaušální, neváže Vás žádná smlouva, nehrozí Vám žádné sankce a s pokladnou si tak můžete dělat, co uznáte za vhodné. Stačí tak vrátit pokladní systém do továrního nastavení, čímž dojde k odstranění všech uložených dat, a novému majiteli tak stačí pokladní systém znovu nastavit. Prodejem není samozřejmě dotčena záruční doba.

Můžu pokladnu používat i v terénu?

Ano, pokladní systém obsažený v balíčku SATRT a balíčku EXTRA se určitě hodí do terénu. Díky možnostem připojení i přes vloženou nano SIM kartu, se k internetu připojíte v mobilní síti 2G, 3G, a 4G. Dlouhá výdrž baterií Vám umožňuje pohodlné používání i bez nutnosti připojení pokladny k napájení. Přes mikro USB C konektor můžete pokladní systém dobíjet také z USB zásuvky Vašeho vozu, což ocení především podnikatelé na cestách.
Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Napište nám na info@nejkasy.cz, rádi Vám odpovíme.

Spojte se s námi

Máte dotaz nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám, rádi Vám odpovíme.